Biesiada Górnicza

Zwieńczeniem uroczystości Barbórkowych na AGH jest odbywająca się corocznie Biesiada Górnicza. Stare strzechy celebrują podsumowanie roku górniczego z adeptami sztuki górniczej płci obojga. Wspólne biesiadowanie wedle prawa piwnego łączy pokolenia, uczy szacunku do tradycji i Naszej Almae Matris.

W celu nabycia karty wstępu lub potwierdzenia uczestnictwa w Biesiadzie Górniczej należy wybrać jedną z poniższych opcji. Po wyborze zostaną Państwo przekierowani do odpowiedniego formularza rejestracji.

 1. Zakup KARTY WSTĘPU (formularz przeznaczony dla osób, które nie posiadają KARTY WSTĘPU na Biesiadę)
  Cena KARTY WSTĘPU wynosi 332,10 zł brutto (270 zł + 23% VAT). Karta wstępu upoważnia do udziału w Biesiadzie Górniczej w Starej Zajezdni na Krakowskim Kazimierzu (ul. Świętego Wawrzyńca 12), ale także do udziału w Spotkanie władz Uczelni i Wydziału Inżynierii Lądowej i Gospodarki Zasobami AGH z Gośćmi przybyłymi na uroczystości, które odbędzie się o godzinie 11:00 w Restauracji ZPiT „Krakus” (ul. Reymonta 15).

 2. Zakup KARTY WSTĘPU STUDENT (formularz przeznaczony tylko dla studentów AGH w Krakowie)
  Cena KARTY WSTĘPU dla studentów AGH wynosi 258,30 zł brutto (210 zł + 23% VAT). Karta wstępu STUDENT upoważnia do udziału w Biesiadzie Górniczej w Starej Zajezdni na Krakowskim Kazimierzu (ul. Świętego Wawrzyńca 12).

 3. Potwierdzenie uczestnictwa (formularz przeznaczony dla osób, które posiadają już KARTĘ WSTEPU z kodem kreskowym).
  Wzór karty wstępu z kodem kreskowym

  W razie wątpliwości pytania prosimy kierować na adres e-mail: barborka@agh.edu.pl.

UWAGA: Po wprowadzeniu danych do formularza, na podany adres e-mail, zostanie do Państwa przesłana wiadomość z potwierdzeniem rejestracji oraz szczegółami dotyczącymi sposobu zapłaty. Nie jest to wiadomość automatyczna. Prosimy o cierpliwe oczekiwanie na jej wysłanie, które nastąpi po weryfikacji.

Tegoroczna „Biesiada Górnicza” będzie się odbywać 8 grudnia 2023 roku w Starej Zajezdni na Krakowskim Kazimierzu (ul. Świętego Wawrzyńca 12).

Program Biesiady Górniczej 8.12.2023

Część I – godz. 16.30 Część II – godz. 20.00

Autobusy z parkingu przy Bramie Głównej AGH do Starej Zajezdni odjeżdżają:

W razie wątpliwości pytania prosimy kierować na adres e-mail: barborka@agh.edu.pl.